مبدل مدیا (Media Converter) برند D-Link مدل DMC-700MSC

  • گارانتی 3 ساله آونگ:
  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
  • در صورت درخواست فاکتور رسمی تماس بگیرید
  • اصالت کالاها از برترین برندها
  • تحویل سریع در کمترین زمان ممکن

1,250,000 تومان

2 در انبار

کمپانی تایوانی D-LINK از سال 1994 در صنعت تجهیزات شبکه و ارتباطات فعالیت داشته و با عرضه ی محصولات با کیفیت در این حوزه، به یکی از قطب های این صنعت در محدوده آسیای شرقی و دنیا تبدیل شده است.

مبدل مدیا (Media Converter) چیست؟

با گذر زمان و راه یافتن فناوری فیبر نوری به صنعت تجهیزات شبکه، دیتا با سرعت بالاتری در شبکه دریافت و منتقل می شود.

مبدل های مدیا سیگنال  دریافتی از کابل مسی را گرفته و آن را از طریق فناوری فیبر نوری، با سرعتی به مراتب بالاتر منتقل می کنند.

و در مقابل می توانند سیگنال فیبر نوری را دریافت، و به سیگنال مسی تبدیل کنند.

در ادامه به بررسی ویژگی های مدیا کانورتر (Media Converter) برند دی-لینک مدل DMC-700MSC خواهیم پرداخت:

plug-and-play:

DMC-700MSC به محض وصل شدن به شبکه شما کار می کند. طراحی plug-and-play تضمین می کند

که نیازی به نصب نرم افزار اضافی برای شما نیست.

پس به راحتی مدیا کانورتور دی لینک خود را راه اندازی کرده و از سرعت آن لذت ببرید.

ابعاد (mm)

95 * 70 * 26

گواهینامه های شبکه

FCC / CE / VCCI

رابط ها

یک عدد پورت 10/100/1000BASE-T RJ-45 ؛ یک عدد پورت 1000BASE-SX/LX SC

تعداد پورت 1000BASE-SX/LX SC

یک عدد

تعداد پورت 10/100/1000BASE-T RJ-45

یک عدد

نوع عملکرد مدیا کانورتر

Store-and-forward

نوع پورت 10/100/1000BASE-T RJ-45

1000BASE-T: 4-pair Cat. 5, Shielded Twisted Pair (STP) (حداکثر برد تا 100 متر)

نوع پورت فیبر نوری 1000BASE-SX/LX SC

1000BASE-SX: Multi-mode ber optic cable with SC connector (حداکثر برد تا 550 متر)

طول موج فیبر

850 نانو متر

Duplex Mode

Full-duplex

حداکثر برد دستگاه با کابل

550 متر

قابلیت Auto-MDI/MDIX

دارد

Forwarding Rate

Full wire-speed forwarding rate

نشانگر LED

دارد

مشخصات نشانگر LED

نمایش Link و ACT برای هر پورت

منبع تغذیه

آداپتور برق خارجی برق شهری (5 ولت / 1 آمپر)

دمای بهینه عملیاتی

0 °C تا 60 °C

رطوبت بهینه عملیاتی

5% تا 90% RH, non-condensing

وزن

307g

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مبدل مدیا (Media Converter) برند D-Link مدل DMC-700MSC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت