مبدل مدیا (Media Converter) D-Link مدل DMC-805G

برند: دسته‌بندی‌ها: , ,
  • گارانتی ایزی
  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
  • در صورت درخواست فاکتور رسمی تماس بگیرید
  • اصالت کالاها از برترین برندها
  • تحویل سریع در کمترین زمان ممکن

در انبار موجود نمی باشد

کمپانی D-Link، کار خود را از سال 1994 در شهر تایپه کشور تایوان شروع کرده و با تولید و ارائه ی محصولات با کیفیت در صنعت تجهیزات شبکه، رفته رفته توانسته بر محبوبیت خود در این صنعت، بیفزاید.

مبدل مدیا (Media Converter) چیست؟

با گذر زمان و راه یافتن فناوری فیبر نوری به صنعت تجهیزات شبکه، دیتا با سرعت بالاتری در شبکه دریافت و منتقل می شود. مبدل های مدیا سیگنال  دریافتی از کابل مسی را گرفته و آن را از طریق فناوری فیبر نوری، با سرعتی به مراتب بالاتر منتقل می کنند. و در مقابل می توانند سیگنال فیبر نوری را دریافت، و به سیگنال مسی تبدیل کنند.

در ادامه به بررسی ویژگی های این محصول خواهیم پرداخت:

انتقال یکپارچه اطلاعات:

مبدل مدیا DMC-805G شرکت D-Link، دیتای شما را بدون وقفه در شبکه انتقال می دهد. پس از یکپارچگی این انتقال داده لذت ببرید.

پشتیبانی از انواع کابل:

این محصول انواع زیادی از فیبرهای نوری مانند کابل فیبر چند حالته، یک حالته یا تک رشته را پشتیبانی می کند.

مدیریت و کنترل از راه دور:

هنگامی که در شاسی DMC-1000 ماژول مدیریت DMC-1002 نصب شود، می توان تمام مبدل های رسانه ای را از راه دور و با یک رابط واحد مدیریت کرد.

ماژول مدیریت از استانداردهای صنعتی، از جمله SNMP و HTTP پشتیبانی کرده و به شما امکان می دهد مبدل مدیای نصب شده و منابع تغذیه را از ایستگاه مدیریت شبکه SNMP شخص ثالث (NMS) یا از طریق مرورگر وب مدیریت کنید.

 

ابعاد (mm)

120x88x25

استانداردهای IEEE

IEEE 802.3ab/3z

سایر ویژگی های شبکه

Can be used as a stand-alone device or with chassis, Hot-swappable when used with chassis, Management: Through the DMC-1000 chassis with the DMC-1002 management module installed, For 62.5/125 micron multi-mode fiber cable: up to 220 m, For 50/125-mic

گواهینامه شبکه

FCC Class B, VCCI Class B, CE Class B

رابط های شبکه

LAN(RJ-45), Fiber Optic

نوع قرارگیری

رومیزی

تعداد / سرعت پورت LAN

1 عدد 1000 Mbps

مسافت انتقال داده

وابسته به ماژول SFP KM

نوع کابل فیبر نوری

وابسته به ماژول SFP

نوع کانکتور فیبر نوری

ماژولار LC

نشانگر LED

PWR, Link/Act

مصرف برق

5.5 وات

میزان دما

Operating: 0 ~ 40 °C

میزان مقاومت در برابر رطوبت

Operating: 10 ~ 90 °C

منبع تغذیه

آداپتور برق – Output: 7.5v DC, 1.5A

محتویات جعبه

مدیا کانورتور، آداپتور برق، دفترچه راهنما

وزن

305g

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبدل مدیا (Media Converter) D-Link مدل DMC-805G”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت