مودم ONT (ترمینال) برند HUAWEI مدل EchoLife HG8546M

  • گارانتی 1 ساله شبکه هوشمند
  • تضمین بهترین قیمت بازار
  • پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
  • در صورت درخواست فاکتور رسمی تماس بگیرید
  • اصالت کالاها از برترین برندها
  • تحویل سریع در کمترین زمان ممکن

988,000 تومان

2 در انبار

کمپانی هواوی (Huawei) از غول های چند ملیتی صنعت تجهیزات شبکه و ارتباطات بوده که از سال 1987، کار خود را در شهر شنژن چین آغاز کرده است. این ابر کمپانی چند سالی است، که با تولید و عرضه ی محصولات خاص خود در صنعت تجهیزات شبکه، توانسته نام خود را هر روز بیش از پیش بر سر زبان ها بیندازد.

مودم (Modem) چیست؟

مودم‌ دستگاهی است که سیگنال‌های شبکه آنالوگ را به سیگنال دیجیتالی و یا برعکس آن تبدیل کرده، و درآن واحد، این سیگنال ها را به یکدیگر متصل می کند.

در ادامه به بررسی ویژگی های مودم ONT (فیبر نوری) برند هواوی مدل EchoLife HG8546M خواهیم پرداخت:

تکنولوژی QoS:

با استفاده از فناوری QoS، اولویت ذخیره و انتقال اطلاعات را به فایل های پر حجم تر (مانند فایل های تصویری) داده شده و باعث بالا رفتن سرعت دریافت و انتقال اطلاعات در شبکه شما می گردد.

ابعاد (mm)

176 * 138 * 28

استاندارد های شبکه

IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b,

استاندارد PON

GPON

امنیت شبکه

SPI firewall ؛ Anti-DoS attack ؛ MAC / IP / URL filtering

تعداد آنتن

2 عدد

نوع آنتن

خارجی

قدرت آنتن

2dBi

نوع اتصال به شبکه (Connection type)

SC/UPC

تعداد پورت LAN

4 عدد ؛ 1 عدد پورت 10/100/1000BASE-T (RJ45) ؛ 3 عدد پورت 10/100BASE-T (RJ45)

پورت USB 2.0

دارد / یک عدد

پورت VoIP

دارد / یک عدد

مشخصات پورت GPON

1 SC/UPC GPON port Class B+ Sensitive reception: -27 dBm Wavelength: US 1310nm, DS 1490nm WBF Flexible mapping between the GEM and TCONT ports G.984.3 Double-sided FEC SR-DBA and NSR-DBA

اتصال هوشمند (Intelligent connection)

Intelligent WIFI coverage (support V300R015C10) Adaptive SIP / H.248 Any port Any service Parental control (support V300R015C10)

Multicast

IGMP v2 / v3 snooping ؛ IGMP v2 proxy server ؛ IGMP v3 proxy server (support V300R015C10) ؛ MLD v1 / v2 snooping ؛ WIFI provides multicast services

QoS

Ethernet port speed limit ؛ Priority 802.1 ؛ SP/YYYY / SP + YYYYY ؛ Limit on packet transmission speed

O & M

OMCI / Web UI / TR069 ؛ Double backup and restore software

جریان ورودی

100 – 240 ولت (برق شهری) ؛ 50-60 Hz

منبع تغذیه

آداپتور برق ؛ 11 – 14 ولت / 1 آمپر

حداکثر توان مصرفی

12W

نشانگر LED

دارد

مشخصات نشانگر LED

نمایش POWER / PON / FATE / LAN / TEL / USB / WLAN / WPS

دمای بهینه عملیاتی

0°C تا +40°C

رطوبت بهینه عملیاتی

5% RH تا 95% RH (non-condensing)

وزن

498g

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مودم ONT (ترمینال) برند HUAWEI مدل EchoLife HG8546M”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

394+ محصولات
305+ سفارشات تکمیل شده
214+ کاربران
10+ مطالب وبلاگ
سبد خرید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود به سایت