مودم ONT (ترمینال) برند HUAWEI مدل EchoLife HG8245H

برند: شناسه محصول: EchoLife HG8245-HGU-GPON دسته‌بندی‌ها: , , , , , ,
    • تضمین بهترین قیمت بازار
    • پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
    • در صورت درخواست فاکتور رسمی تماس بگیرید
    • اصالت کالاها از برترین برندها
    • تحویل سریع در کمترین زمان ممکن

    1,850,000 تومان

    کمپانی هواوی (Huawei) از غول های چند ملیتی صنعت تجهیزات شبکه و ارتباطات بوده که از سال 1987، کار خود را در شهر شنژن چین آغاز کرده است. این ابر کمپانی چند سالی است، که با تولید و عرضه ی محصولات خاص خود در صنعت تجهیزات شبکه، توانسته نام خود را هر روز بیش از پیش بر سر زبان ها بیندازد.

    مودم (Modem) چیست؟

    مودم‌ دستگاهی است که سیگنال‌های شبکه آنالوگ را به سیگنال دیجیتالی و یا برعکس آن تبدیل کرده،

    و درآن واحد، این سیگنال ها را به یکدیگر متصل می کند.

    در ادامه به بررسی ویژگی های مودم ONT (ترمینال) برند هواوی مدل EchoLife HG8245H خواهیم پرداخت:

    تکنولوژی QoS:

    با استفاده از فناوری QoS، اولویت ذخیره و انتقال اطلاعات را به فایل های پر حجم تر (مانند فایل های تصویری) داده شده

    و باعث بالا رفتن سرعت دریافت و انتقال اطلاعات در شبکه می گردد.

    ابعاد (mm)

    176 * 138.5 * 28

    استاندارد های شبکه

    IEEE 802.11 b/g/n

    امنیت شبکه

    MAC address filtering, IP address filtering, URL address filtering ؛ Anti-DoS

    پهنای باند

    Any port any service ؛ Smart pipe ؛ Intelligent hotspot

    تعداد آنتن

    2 عدد

    نوع آنتن

    خارجی

    قدرت آنتن

    2dBi

    حداکثر سرعت دانلود

    2G (2 گیگابایت)

    حداکثر سرعت آپلود

    1G (1 گیگابایت)

    تعداد پورت LAN

    4 عدد

    قابلیت های پورت اترنت LAN

    • Ethernet port-based VLAN tags and tag removal • 1:1 VLAN, N:1 VLAN, or VLAN transparent transmission • QinQ VLAN • Limit on the number of learned MAC addresses • MAC address learning

    پورت USB 2.0

    دارد

    قابلیت های پورت GPON

    • Class B+ • Receiver sensitivity: -27dBm • Wavelengths: US 1310 nm, DS 1490 nm • Wavelength blocking filter (WBF) • Flexible mapping between GEM Port and TCONT • GPON: consistent with the SN or password authentication defined in G.984.3 • Bi-directional FEC • SR-DBA and NSR-DBA

    پورت WLAN

    دارد

    قابلیت های پورت POTS

    • Maximum REN: 4 • G.711A/μ, G.729a/b, and G.722 encoding/decoding • T.30/T.38/G.711 fax mode • DTMF • Emergency calls (with the SIP protocol)

    قابلیت QoS

    Ethernet port rate limitation ؛ 802.1p priority ؛ SP/WRR/SP+WRR ؛ Broadcast packet rate limitation

    قابلیت GPON

    Class B+ optical power budget ؛ Authentication modes of SN, password, and SN+password

    قابلیت Gateway

    NAT ؛ Internet, IPTV and VoIP services automatically bound to the ONT port ؛ Virtual Server, Port Trigger ؛ Port trigger and DMZ

    قابلیت Power Saving

    دارد

    قابلیت کنترل والدین

    دارد

    قابلیت MIMO

    دارد ؛ 2 * 2 MIMO

    قابلیت Smart Wi-Fi coverage

    دارد

    سایر قابلیت ها

    IGMP V2&V3 Snooping ؛ Dynamically controllable multicast ؛ IGMP Proxy

    حداکثر توان مصرفی

    16.5W

    نمایشگر LED

    دارد

    مشخصات نمایشگر LED

    نشانگر POWER/PON/LOS/LAN/TEL/USB/WLAN/WPS

    دمای بهینه عملیاتی

    0°C تا +40°C

    رطوبت بهینه عملیاتی

    5% RH تا 95% RH (non-condensing)

    وزن

    252g

    دیدگاهها

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مودم ONT (ترمینال) برند HUAWEI مدل EchoLife HG8245H”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید

    سبد خرید شما خالی است.

    ورود به سایت