ماژول فیبر نوری (SFP فیبر نوری) برند Cisco مدل SFP-10G-LR

    • تضمین بهترین قیمت بازار
    • پشتیبانی عالی ۲۴ ساعته، ۷ روز هفته
    • در صورت درخواست فاکتور رسمی تماس بگیرید
    • اصالت کالاها از برترین برندها
    • تحویل سریع در کمترین زمان ممکن

    تماس بگیرید!

    در دسامبر سال ۱۹۸۴، کمپانی Cisco Systems کار خود را در سن فرانسیسکوی ایالات متحده آغاز کرد. و توانست با تولید و عرضه ی محصولات با کیفیت در صنعت تجهیزات شبکه، نیاز مشتریان این صنعت را درک، و برطرف کند. روشی که امروزه نیز طی می کند.

    ماژول فیبر نوری (SFP فیبر نوری) چیست؟

    در صنعت تجهیزات شبکه و ارتباطات، ماژول فیبر نوری (به انگلیسی: small form-factor pluggable) که به اختصار به آن ماژول SFP نیز می گویند،

    نوعی سخت افزار ارتباطی می باشد که پچ کورد فیبر نوری شما را به سوییچ تان متصل می کند.

    همان طور که از نام این سخت افزار (small form-factor pluggable) پیداست،

    فرمی کوچک و البته سریع برای اتصال بوده که به شما اجازه می دهد تا شبکه خود را راه اندازی و گسترش دهید.

    ویژگی های ماژول SFP-10G-LR:

    از ویژگی های ماژول فیبر نوری (SFP فیبر نوری) برند Cisco مدل 10-2415-01،

    می توان به کیفیت ساخت بالا و سرعت انتقال دیتای بالا (10 گیگابیت بر ثانیه) ی آن در شبکه شما نام برد.

     

    نوع کانکتور

    Duplex LC Connector

    نوع انتقال دهی

    +SFP

    سرعت انتقال دیتا

    10Gbps

    Mode

    Single-mode Fiber (SMF)

    پشتیبانی از حداکثر فاصله

    10km

    طول موج

    850nm

    دیدگاهها

    هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

    اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ماژول فیبر نوری (SFP فیبر نوری) برند Cisco مدل SFP-10G-LR”

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    سبد خرید

    سبد خرید شما خالی است.

    ورود به سایت